Nowoczesny styl aranżacji może królować zarówno w naszych domach, jak i w ogrodach czy na tarasach. Jak zaprojektować ogród w stylu nowoczesnym? Okazuje się, że nie jest to duże wyzwanie – topowi producenci i projektanci proponują nam wiele interesujących mebli ogrodowych i dodatków, które pozwolą na stworzenie wyjątkowej przestrzeni wypoczynkowej blisko domu. 

Ogród w stylu nowoczesnym z kompletem wypoczynkowym

Duży ogród w stylu nowoczesnym to idealne miejsce do którego możemy zapraszać naszych bliskich, jak również urządzać plac zabaw dla dzieci, podawać pyszne posiłki. Kluczem do aranżacji są odpowiednie meble. Największym zainteresowaniem w ostatnim czasie cieszą się eleganckie meble technorattanowe, które zachwycają wyglądem, jak i świetnymi parametrami technicznymi. Ogród w stylu nowoczesnym uzupełniony o taki komplet pozwoli czerpać z lata pełnymi garściami. Kolekcje technorattanowe są szeroko rozbudowane – znajdziemy w nich  sofy narożne, jak również wygodne fotele, leżanki ogrodowe, fotele wiszące w kształcie kokonów. Atutem mebli technorattanowych jest bez wątpienia ich wygląd: są one projektowane zgodnie z najnowszymi trendami, przez co wpisują się w oczekiwania klientów. Ich budowa i wykorzystane materiały gwarantują długą żywotność mebli. 

Niewielki ogród w stylu nowoczesnym

Małe przestrzenie ogrodowe zaaranżujemy bez trudu wykorzystując komplety kawowe. Technorattanowy komplet kawowy składa się zazwyczaj z obszernego stołu kawowego oraz kilku wygodnych foteli. Warto fotele dodatkowo uzupełnić o poduszki i siedziska, które pozwolą na urozmaicenie przestrzeni, jak również na podniesienie naszego komfortu. Tak zaprojektowany ogród w stylu nowoczesnym pozwoli na spędzanie czasu blisko natury, kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. 

Comments are closed.

Pin It