Firma Deante zdobyła i utrwaliła swoją pozycję na rynku dzięki szerokiej ofercie ceramiki sanitarnej do łazienek. Teraz podbija gusty klientów ceramiką do kuchni, przede wszystkim zlewozmywakami, które nie tylko są praktyczne, ale nadają kuchni nowoczesny design.

Dlaczego warto wybrać zlewozmywak ceramiczny?

Zlewozmywaki ceramiczne cieszą się coraz większą popularnością, decydują o tym zarówno względy praktyczne, jak i estetyczne. W porównani do zlewozmywaków ze stali nierdzewnej, są znacznie trwalsze i prezentują się znacznie lepiej.

Na szczególną uwagę zasługuje ceramika Deante. Wszystkie zlewozmywaki produkowane są z kruszywa naturalnego. Wypalane są w bardzo wysokich temperaturach a potem pokrywane specjalnym szkliwem. Dzięki temu odporne są na uszkodzenia mechaniczne, nagłe zmiany temperatury. Nie ulegają odbarwieniom pod wpływem kwasów lub tłuszczy. Po umyciu na powierzchni zlewozmywaka nie pozostają też plamy.

Jaki zlewozmywak ceramiczny wybrać?

Wybierając zlewozmywak ceramiczny do kuchni, należy kierować się takimi samymi kryteriami jak w przypadku tradycyjnych zlewozmywaków ze stali nierdzewnej. Pod uwagę należy wziąć przede wszystkim wymiary i funkcjonalność. Większość zlewozmywaków ma wymiary standardowe dopasowane do wymiarów szafek kuchennych.

Biorąc pod uwagę funkcjonalność, do wyboru mamy zlewozmywaki jednokomorowe, dwukomorowe lub z ociekaczem. Zlewozmywak jednokomorowy dobrze sprawdza się w małych kuchniach lub gospodarstwach domowych wyposażonych w zmywarkę. W zlewie myjemy tylko duże garnki lub blachy z piekarnika.

Zlewozmywak ceramiczny z ociekaczem sprawdzi się w gospodarstwie domowym, w którym dużo się gotuje i nie wszystkie naczynia zmieszczą się w zmywarce. Nadmiar można umyć ręcznie i pozostawić na ociekaczu do wyschnięcia. Zlewozmywak dwukomorowy to najlepsze rozwiązanie w kuchniach, w których nie ma zmywarki. Komory z powodzeniem pomieszczą większą ilość naczyń po obiedzie.

Pozostała ceramika Deante

Deante to nie tylko ceramika kuchenna, ale przede wszystkim sanitarna. Bogata oferta umywalek, misek klozetowych oraz bidetów pozwala na aranżację każdej łazienki, bez względu na wielkość oraz styl. Do wyboru mamy uniwersalne wzornictwo klasyczne oraz kolekcje spełniające kryteria nowoczesnego designu.

Kto ceni jednolitość stylistyczną, wybierze ceramikę Deante zarówno do kuchni, jak i do łazienki. Dzięki temu aranżacja tych wnętrz będzie równocześnie spójna i nowoczesna.

Więcej informacji znajdziesz na stronie ceramika Deante.

Comments are closed.

Pin It