Eleganckie meble ogrodowe to nie tylko najlepszy powód do relaksu w ogrodzie – to też elementy, które zachwycają designem, podnoszą estetykę otoczenia i sprawiają, że nasz taras czy ogród nabierają nowego charakteru. Jakie meble ogrodowe wybrać? Możliwości jest wiele – warto wybrać komplet dopasowany do naszych potrzeb!

Meble wypoczynkowe ogrodowe

Jednymi z najchętniej kupowanych dzisiaj są komplety wypoczynkowe – w ich skład wchodzą najczęściej sofy narożne, ale również wygodne fotele wiszące w formie kokonów, leżanki ogrodowe. Meble takie pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni odpowiedniej do zapraszania bliskich i znajomych – podpowiadają pracownicy firmy gardenspace.pl. Nowoczesne meble wypoczynkowe zaskoczą nas designem, ale i przemyślaną formą. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe – komplety tego typu możemy wykorzystać w ogrodach, na tarasach, na balkonach czy werandach. Meble technorattanowe są wysoko cenione przez kupujących – są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia, ścieranie. Na długi czas zachowują swój oryginalny kolor, nie poddając się promieniowaniu UV. 

Komplety kawowe idealne na balkon

Alternatywą dla dużych i rozbudowanych kompletów wypoczynkowych są bez wątpienia komplety kawowe. Niewielkie komplety, składające się z kilku foteli i stolika kawowego pozwolą na zaaranżowanie przyjemnej przestrzeni na balkonie czy tarasie. Komplety takie mogą być wykonane z technorattanu lub też stanowić propozycje bardziej nowoczesne. Uzupełnieniem przestrzeni kawowej może być parasol ogrodowy, dopasowany do naszych potrzeb. Projektanci zaproponują nam parasole o różnej wielkości czaszy. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co stale możemy dopasowywać kąt padania cienia. 

Comments are closed.

Pin It meble metalowe do ogrodu meble ogrodowe drewniane producent narożnik ogrodowy metalowy