Eleganckie meble ogrodowe to nie tylko najlepszy powód do relaksu w ogrodzie – to też elementy, które zachwycają designem, podnoszą estetykę otoczenia i sprawiają, że nasz taras czy ogród nabierają nowego charakteru. Jakie meble ogrodowe wybrać? Możliwości jest wiele – warto wybrać komplet dopasowany do naszych potrzeb!

Meble wypoczynkowe ogrodowe

Jednymi z najchętniej kupowanych dzisiaj są komplety wypoczynkowe – w ich skład wchodzą najczęściej sofy narożne, ale również wygodne fotele wiszące w formie kokonów, leżanki ogrodowe. Meble takie pozwalają na zaaranżowanie przestrzeni odpowiedniej do zapraszania bliskich i znajomych – podpowiadają pracownicy firmy gardenspace.pl. Nowoczesne meble wypoczynkowe zaskoczą nas designem, ale i przemyślaną formą. Wśród najchętniej wybieranych wymienia się meble technorattanowe – komplety tego typu możemy wykorzystać w ogrodach, na tarasach, na balkonach czy werandach. Meble technorattanowe są wysoko cenione przez kupujących – są one odporne na zmienne warunki atmosferyczne, odkształcenia, ścieranie. Na długi czas zachowują swój oryginalny kolor, nie poddając się promieniowaniu UV. 

Komplety kawowe idealne na balkon

Alternatywą dla dużych i rozbudowanych kompletów wypoczynkowych są bez wątpienia komplety kawowe. Niewielkie komplety, składające się z kilku foteli i stolika kawowego pozwolą na zaaranżowanie przyjemnej przestrzeni na balkonie czy tarasie. Komplety takie mogą być wykonane z technorattanu lub też stanowić propozycje bardziej nowoczesne. Uzupełnieniem przestrzeni kawowej może być parasol ogrodowy, dopasowany do naszych potrzeb. Projektanci zaproponują nam parasole o różnej wielkości czaszy. Parasole posiadają kilka punktów regulacji, przez co stale możemy dopasowywać kąt padania cienia. 

Comments are closed.

Pin It